REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Blanka, suka, 3 lata wstecz

Blanka (ID: 2518) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:25, 08.11.2021 | Aktualizacja: 21:23, 05.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaBlanka


Gatunek: pies
ID: 2518
Imię: Blanka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
BLANKA to urocza malutka suczka o czarnym umaszczeniu, ma milutką troszkę dłuższą sierść. Jej piękne, ciemne oczka patrzą ujmująco. Na odgłosy w lesie nastawia malutkie uszka, jest bardzo czujna i daje nam znać, że ktoś się zbliża jeszcze zanim go zobaczymy. Bardzo lubi spacery po lesie, byle by deszczyk nie padał, bo te kropelki z nieba jakieś takie nieznane i zimne... Jest pieskiem delikatnym, chodzi jak mała baletnica pełna gracji.
Przyzwyczajana jest do głaskania i kontaktu z człowiekiem, są już postępy, uważnie słucha i jest zaciekawiona, a głaskanie nie okazało się niczym złym. Spacery po lesie to także przyjemność dla opiekunów bo jest pewna magia w kontaktach z tą sunią, ma nietuzinkową osobowość. Nie zauważono agresji do innych piesków, jest w boksie z pieskiem i sunią. Może być pieskiem do mieszkania czy też domu z małym ogrodem.
W przypadku BLANKI najważniejszy będzie kontakt z człowiekiem, trzymamy kciuki aby go jak najszybciej znalazła. Zapraszamy na spacer adopcyjny.

płeć: suczka
ur. ok 2018
kastracja: tak
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iwona: 504018318
wolontariuszka Daria: 501445885


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjneWięcej zdjęć: