REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Karol, pies, 2 lata wstecz

Karol (ID: 2504) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:51, 17.10.2021 | Aktualizacja: 20:25, 18.04.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaKarol


Gatunek: pies
ID: 2504
Imię: Karol
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Karol wyszedł na zdjęciach nieco poważnie i groĹşnie, ale nic bardziej mylnego! To są po prostu jedyne ostre zdjęcia, bo Karol to wulkan młodzieńczej energii, aparat za nim nie nadąża (albo fotograf )
Trafił do nas w ostatniej chwili, już pierwszego dnia okazało się, że ma babeszjozę i tylko dzięki szybko wdrożonemu leczeniu wciąż jest z nami... Teraz po chorobie nie ma już śladu, a Karol bryka jak szalony to pogodny, energiczny psiak, żywe srebro! Potrzebuje obecności człowieka, uwielbia nasze towarzystwo, ale nie przepada za innymi psami.
Karol potrzebuje aktywnego domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu.

płeć: pies
ur. ok. 2019/2020
wielkość: średni/duży
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: