REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Frotek, pies, 4 lata wstecz

Frotek (ID: 2503) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:37, 17.10.2021 | Aktualizacja: 21:45, 16.02.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaFrotek


Gatunek: pies
ID: 2503
Imię: Frotek
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Frotek to taka mała, kudłata sprężynka Trafił do nas razem ze swoją towarzyszką Bertą. Ich właściciel nie mógł już dłużej się nimi zajmować, a rodzina ich nie chciała... Mimo wszystko wiemy, że teraz Frotek ma szansę na prawdziwy, kochający dom! Bo jak tu nie pokochać takiego słodziaka? Frotek to cudny, pogodny psiak, domaga się kontaktu z człowiekiem, uwielbia też spacerki, na których jest dość grzeczny (no dobra, czasem zaplącze się w smycz Berty, ale nie jest to żadną tragedią . Czasem podczas spacerku robi sobie też przerwy na mizianki, no bo ile można tak dreptać, czasem trzeba się poprzytulać! Lubi tez zabawy z piłeczką
Bylibyśmy szczęśliwi, jeśli Frotek znalazłby wspólny dom z Bertą, czasem cuda się zdarzają, ale przypuszczamy, że dogadałby się też z inną sympatyczną suczką.
Frotek to energiczny psiak, który potrzebuje raczej aktywnego domu, ale na pewno z chęcią powyleguje się też na kanapie, a już tak zupełnie na pewno potrzebuje mnóstwa miłości!

płeć: pies
ur. ok 2017/16
wielkość: mały
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniejWięcej zdjęć: