REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gaja, suka, 8 lat wstecz

Gaja (ID: 2496) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:18, 09.10.2021 | Aktualizacja: 21:24, 11.12.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaGaja


Gatunek: pies
ID: 2496
Imię: Gaja
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Według mitologii greckiej Gaja, czyli Ziemia- Matka wyłoniła się z chaosu. I to się zgadza! Nasza Gaja przyjechała do nas z mordowni, z miejsca, w którym nie ma miłości do zwierząt, a wolontariusze nie mają tam wstępu. Ale wiecie co? Nie złamało to jej cudownego usposobienia! Gaja to wszystko wytrzymała, tak jak nasza Ziemia znosi wiele krzywd, które jej wyrządzamy.
Nie jest już młoda, ale bryka jak szczeniak! Na hasło „spacerek!” jest pierwsza przy furtce, jakby chciała nadrobić wszystkie spacery, na których wcześniej nie była... Zaległości w spacerach widać niestety po jej lekko korpulentnej budowie Nie zraziła się też do ludzi, domaga się uwagi i mizianek. Imię Gaja oznacza też „ciesząca rodziców”, a Gaja cieszy nas, wolontariuszy nie da się nie pokochać tej suczki.
Na pewno wiele przeszła w swoim życiu, ale wierzymy, że złe lata odejdą w niepamięć .
Pies o takim charakterze jak Gaja ma jeszcze wiele pięknych lat przed sobą w prawdziwym, kochającym domu.

płeć: suczka
ur. 2013
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Lidia 500 210 606
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: