REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dropsik, pies, 3 lata wstecz

Dropsik (ID: 2491) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:38, 12.09.2021 | Aktualizacja: 22:56, 15.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaDropsik


Gatunek: pies
ID: 2491
Imię: Dropsik
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dropsik to taka nasza mała, kochana sprężynka to malutki, pogodny psiak z bardzo krótkim ogonkiem, który namiętnie uprawia wspinaczkę wysokogórską im wyżej, tym lepiej!
Domaga się uwagi człowieka, grzecznie spaceruje, dużo węszy. Zawołany szybciutko przybiega. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów. Niestety, z racji swoich wybitnych wspinaczkowych umiejętności dom z ogrodzeniem z siatki raczej odpada wiemy też, że z poprzedniego domu Dropsik kilka razy uciekł przez niezabezpieczone dziury w ogrodzeniu, dlatego jeśli miałby trafić do domu z ogrodem konieczne jest dokładne sprawdzenie, czy ogrodzenie nie ma ubytków.
Kto pokocha tego małego urwisa?

płeć: pies
ur. ok. 2017/18
wielkość: mały
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Lidia 500 210 606


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: