REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Diora, suka, 9 lat wstecz

Diora (ID: 2489) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:10, 09.09.2021 | Aktualizacja: 21:26, 05.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaDiora


Gatunek: pies
ID: 2489
Imię: Diora
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Diora trafiła do nas po śmierci właścicielki razem ze swoimi towarzyszami, Jumą i Borysem. Jeszcze się poznajemy, ale już widzimy, że mimo swojego wieku Diora zachowuje się czasem jak szczeniak Zaczepia Borysa do zabawy, szaleją razem po sektorze. W przerwach od zabawy Diora to stateczna sunia, która nie pogardzi dobrym miziankiem domaga się uwagi wolontariuszy, z chęcią bierze smaczki.
Widać też, że dobrze jej w psim towarzystwie. Pewnie chętnie zamieszka z sympatycznym psim rezydentem, a najchętniej z Borysem . Przed Diorą jeszcze nauka chodzenia na smyczy i pierwszy spacer.
Kto da Diorze kochający, odpowiedzialny dom? To dość duża, starsza suczka, która wierzy, ze przed nią jeszcze wiele pięknych chwil!

płeć: suczka
ur. ok. 2011/12
wielkość: duża
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: