REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dasza, suka, 4 lata wstecz

Dasza (ID: 2487) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:22, 07.09.2021 | Aktualizacja: 21:50, 03.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaDasza


Gatunek: pies
ID: 2487
Imię: Dasza
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dasza to piękna, wrażliwa suczka, zabrana ze złych warunków razem ze swoimi córkami, Maszą i Dunią. Po ich urodzeniu miała już kolejne szczeniaki, które karmiła będąc jeszcze uwiązana na łańcuchu
Dopiero się poznajemy, ale już wiemy, że Dasza bardzo potrzebuje bliskości człowieka. Momentami jest jeszcze nieco nieśmiała, ale widać, że to pieszczoch, domaga się naszej uwagi i coraz bardziej się ośmiela jest też dość gadatliwa, jakby chciała nam coś powiedzieć... Może to, że wierzy, że gdzieś czeka na nią własny, ciepły kąt..?
Przed Daszą jeszcze nauka chodzenia na smyczy i pierwszy spacer, ale jest u nas dopiero od kilku dni, na spokojnie będziemy ją ze wszystkim oswajać.
Kto pokocha tę uroczą suczkę?

płeć: suczka
ur. 2016/17
wielkość: średnia
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: