REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Juma, suka, 5 lat wstecz

Juma (ID: 2486) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:11, 07.09.2021 | Aktualizacja: 19:30, 25.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaJuma


Gatunek: pies
ID: 2486
Imię: Juma
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Juma trafiła do nas po śmierci właścicielki razem ze swoimi towarzyszami, Diorą i Borysem. Jeszcze się poznajemy, ale już widzimy, że to raczej spokojna suczka, nie jest wylewna w stosunku do ludzi, ale jest ciekawska, podchodzi i zaciekawieniem nas obwąchuje. Z chęcią bierze smaczki. Myślimy, ze z każdym dniem będzie coraz śmielsza
Widać też, że raĹşniej czuje się w psim towarzystwie, choć jest najspokojniejsza z całej trójki. Pewnie chętnie zamieszka z sympatycznym psim rezydentem, który byłby dla niej wsparciem. Przed Jumą jeszcze nauka chodzenia na smyczy i pierwszy spacer.
Kto da Jumie kochający, odpowiedzialny dom?

płeć: suczka
ur. ok. 2016
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: