REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Śnieżka, suka, 3 lata wstecz

Śnieżka (ID: 2484) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:23, 03.09.2021 | Aktualizacja: 19:31, 25.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaŚnieżka


Gatunek: pies
ID: 2484
Imię: Śnieżka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ta urocza sunia ma w sobie jeszcze sporo lęków i niepewności, ale coraz śmielej sobie u nas poczynia! Na początku bała się wyjść z budy, a potem z boksu, ale teraz coraz chętniej zwiedza sektor zaprzyjaĹşnia się też z naszym przystojniakiem Bursztynem (ale on skrada serca chyba całej płci żeńskiej, niekoniecznie na czterech łapach ). Radośnie biegali sobie ostatnio po sektorze, a Bursztyn wprost szalał z radości .
Śnieżka nie chodzi jeszcze na spacery, potrzebuje trochę czasu na oswojenie się ze smyczą i szelkami.
W nowym domu na pewno będzie wymagała cierpliwości i zrozumienia podczas przełamywania lęków, ale patrząc na to jakie robi postępy wierzymy, że odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Przypuszczamy, że sympatyczny i zrównoważony pies rezydent byłby dla Śnieżki doskonałym wsparciem.
Suczkę wkrótce czeka sterylizacja.

płeć: suczka
ur. ok. 2018
wielkość: średnia
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: