REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Aron, pies, 3 lata wstecz

Aron (ID: 2481) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:01, 25.08.2021 | Aktualizacja: 20:32, 17.01.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaAron


Gatunek: pies
ID: 2481
Imię: Aron
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mimo iż do tej pory raczej nie miał łatwego życia, teraz nadrabia zaległości Trudno o drugiego tak wpatrzonego w człowieka psa, jak Aron! Gdyby mógł, każdą chwilę spędzałby z wolontariuszami. Na spacerze chętnie za nimi podąża, a największą nagrodą jest zainteresowanie i uwaga człowieka. Do innych psów podchodzi z zaciekawieniem, najbardziej lubi swojego kumpla, Marleja.
Przypuszczamy, że nie miał do tej pory zbyt wiele ruchu, ma zesztywniałe stawy i mięśnie, które zaczął chętnie rozciągać na spacerach . Spaceruje powoli, nie ciągnie, uwielbia węszyć. Nie wymaga zbyt aktywnego opiekuna, nie umie się też bawić, ale szybko i chętnie się uczy!
Na dzieci reaguje bardzo entuzjastycznie, dlatego nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi (z racji swoich owczarkowych gabarytów, mógłby po prostu takie dziecko przewrócić). Nie reaguje na samochody czy rowery, dlatego myślimy, że świetnie sprawdzi się w mieście. Jesteśmy też przekonani, że chętnie poleży z opiekunem na kanapie
Kto pokocha naszego Arona? On na pewno odwdzięczy się ogromem miłości

płeć: pies
ur. ok. 2017/18
wielkość: duży
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 504 878 068


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: