REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Piegus, pies, 3 lata wstecz

Piegus (ID: 2480) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:38, 23.08.2021 | Aktualizacja: 23:00, 15.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaPiegus


Gatunek: pies
ID: 2480
Imię: Piegus
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
PIEGUS to piękny, młody pies. Ma około 3 lat. Zanim trafił do schroniska był trzymany na łańcuchu, puste miski, brak wody, nie wiemy jaki czas to trwało... a mimo tego nadal ufa człowiekowi!
Jest pogodny, cieszy się z każdego kontaktu z opiekunami, uwielbia głaskanie i prosi o nie pięknie podając aż obie łapy, oczywiście kradnie też całusy. Spacery po lesie z PIEGUSEM to sama przyjemność, jest aktywny, towarzyski do ludzi i otwarty do innych zwierząt. Jazda samochodem sprawdzona, jest spokojny i posłuszny podczas podróży.
Polecamy na podwórze ale również do mieszkania przy codziennych spacerach. Nie znamy stosunku do kotów. Raczej dom bez innych zwierząt, ewentualnie jako kumpel do suni.
Czas aby PIGUS znalazł DOM BEZ UWIĘZI! Będzie wspaniałym towarzyszem dla odpowiedzialnego człowieka, który da mu siebie zamiast łańcucha.

płeć: pies
ur. ok. 2018
wielkość: duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iwona 504018318
wolontariuszka Dorota: 506 711 157


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniejWięcej zdjęć: