REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Miś, pies, 11 lat wstecz

Miś (ID: 2474) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:30, 14.08.2021 | Aktualizacja: 21:46, 16.02.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaMiś


Gatunek: pies
ID: 2474
Imię: Miś
Płeć: piesek
Wiek: 11 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Czy duży, starszy pies ma jeszcze szansę na adopcję..? My w to gorąco wierzymy! Wierzymy też, że ciężkie czasy zostawił już daleko za sobą, a teraz będzie już tylko lepiej!
Adoptowany wiele lat temu z mordowni, trafił na łańcuch z deszczu pod rynnę, niestety Na szczęście teraz nie dość, że może sobie swobodnie biegać po sektorze (i wcale nie chce wracać do boksu!), to nawet zaczął chodzić na spacery! Po 10 latach, które spędził na łańcuchu, może wreszcie wąchać krzaczki, obsikiwać drzewka i w ogóle załatwiać psie spacerowe sprawy.
Ale... Miś trafił do nas w kiepskim stanie miał wysoką gorączkę, biegunkę, wymioty... Zaszło podejrzenie udaru dostał kroplówkę, schładzaliśmy go w baseniku. Do tego był bardzo wychudzony. Okazało się również, że Miś ma problemy z tylnymi łapami zaczęliśmy o niego walczyć, by ulżyć mu w bólu i choć trochę poprawić jakość życia. Wydaje nam się, że z jego samopoczuciem jest już całkiem nieĹşle Miś uwielbia głaski, na szczęście nie zraził się do człowieka, potrzebuje kontaktu.
Wiemy, że z adopcją Misia pewnie nie będzie łatwo. Mis jest duży, ma 11 lat... Dla wielu nie będzie psem z marzeń, ale po pierwsze to przepiękny, kochany pies, a po drugie ma wielkie serce i chęć do życia, w lepszych niż dotychczasowe warunkach Miś na pewno przeżyje jeszcze wiele pięknych i radosnych chwil
Nie takie cuda miały już u nas miejsce
Kto pokocha Misia?
płeć: pies
ur. 2010
wielkość: duża
kastracja: do konsultacji lekarskiej po zakończeniu leczenia
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina 510 318 643


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: