REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Ori, pies, 9 lat wstecz

Ori (ID: 2471) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:22, 02.08.2021 | Aktualizacja: 22:35, 28.09.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaOri


Gatunek: pies
ID: 2471
Imię: Ori
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 2471

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Ori trafił do schroniska w 2016r. Wtedy był już dorosłym, nieufnym psem. Jest duży masywny i silny. Pięknie cieszy się na widok znajomych wolontariuszy. Zawsze czeka przy furtce swojego boksu na rytuał powitania.
Jeśli nie zna się Oriego, to swoją posturą i przeszywającym spojrzeniem może budzić respekt. A jest takim wrażliwym twardzielem. Gotowy działać zdecydowanie, jeśli uzna, że trzeba wkroczyć, a z drugiej strony nosi w sobie wiele obaw przed zachowaniem ludzi.

Zanim trafił do schroniska, żył swobodnie na terenach ośrodka wczasowego. Dobrze czułby się w domu z kawałkiem terenu, który mógłby do woli patrolować. Teraz nie może się doczekać wypuszczenia z boksu, żeby zawsze starannie sprawdzić wszystkie zakamarki.
Pomimo samodzielności w działaniu towarzystwo osób, którym ufa, jest dla Misia-Oriego bardzo ważne. Coraz trudniej mu znosić los niczyjego psa. Chciałby po prostu pobyć razem, tak do syta. Odwiedziny są dla niego zawsze za krótkie.

Ori od początku swojego pobytu w Józefowie zgodnie dzieli boks z suczką Sonią, z którą razem tutaj trafił. Natomiast relacje z innymi psami układają się różnie i wymagają dużej ostrożności. Marzymy, żeby znaleĹşli dom oboje razem. Bardzo zżyli się przez te lata, a Ori jest dla Soni dużym wsparciem.

Misio-Ori potrzebuje domu z ogródkiem - jeszcze nie bardzo wychodzi mu spacerowanie na smyczy. Szukamy dla niego odpowiedzialnego, cierpliwego Opiekuna, który chciałby pomóc Oriemu w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest bardzo łakomym Misiem i smaczki mogą przekonać go do wielu rzeczy. Wolontariusze pomogą się zaprzyjaĹşnić i wszystko opowiedzą o zwyczajach Oriego.

płeć: pies
ur. ok. 2013 r.
wielkość: duży

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania clio255@wp.pl 698 307 526
wolontariuszka Kasia - 600 156 867
wolontariuszka Hania - 608 890 013
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Sterylizacja/Kastracja: Nie


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ania
Tel. 698 307 526
e-mail: clio255@wp.pl


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Ori ma numer identyfikacyjny 2471


Więcej zdjęć: