REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kubuś, pies, 5 lat wstecz

Kubuś (ID: 2467) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:54, 01.08.2021 | Aktualizacja: 22:12, 03.09.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaKubuś


Gatunek: pies
ID: 2467
Imię: Kubuś
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kubuś to uroczy włochacz, taki trochę Golden Retriver, który jak rozdawali łapki, pomylił kolejki i stanął razem z Corgi no i wyszedł z tego taki krótkołapek.
Kubuś całkiem nieĹşle odnajduje się w nowej, schroniskowej rzeczywistości, uwielbia obwąchiwać sektor, zwiedza każdy kąt. Ma całkiem blisko do ziemi, więc ochoczo to wykorzystuje Ba! Nawet sztuczki umie! Jak trzeba (lub nie trzeba ;)) staje na dwóch łapkach i każe się podziwiać . Zanim do nas trafił, mieszkał w domu z posesją, dlatego jeśli miałby trafić do bloku, będzie prosił na początku o wyrozumiałość, ale to mądry psiak, liczymy, ze szybko się ogarnie
Liczymy, że Kubuś znajdzie wreszcie kochający, odpowiedzialny dom!

płeć: pies
ur.
wielkość: mały/ średni
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: