REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Maksiu, pies, 2 lata wstecz

Maksiu (ID: 2464) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:14, 27.07.2021 | Aktualizacja: 20:25, 04.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaMaksiu


Gatunek: pies
ID: 2464
Imię: Maksiu
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kiedy Maksiu do nas trafił, jego skóra i sierść były w opłakanym stanie... To małe ciałko pokrywały strupy i łyse placki. Co było powodem..? PCHŁY! Tak! Ktoś doprowadził go do tak opłakanego stanu, ze Maksiu miał strupy na całym ciele, w dodatku prawdopodobnie chcąc pozbyć się małych intruzów samodzielnie i bardzo nieumiejętnie ostrzygł Maksia. Wyglądał jak prawdziwe siódme nieszczęście i na pewno cierpiał
Na szczęście, po tygodniach leczenia, skóra Maksia wygląda już na wyleczoną, po strupach nie ma śladu, a sierść całkiem nieĹşle odrosła (przed Maksiem wizyta u groomera, bo zaczyna wyglądać jak Chewbacca ;)).
A Maksiu? To bardzo pozytywny, energiczny i pogodny psiak! W dodatku niezły z niego rozrabiaka niestraszne mu psy większe od siebie, zaczepia każdego . Na spacerkach radzi sobie pięknie, w boksie utrzymuje czystość. Cieszy się do wolontariuszy i zabiega o uwagę. Teraz czeka już tylko na dom!
Kto pokocha małego Maksia?

płeć: pies
ur. 2019/2020
wielkość: mały
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: