REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Wasi, pies, 6 lat wstecz

Wasi (ID: 2453) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:13, 16.07.2021 | Aktualizacja: 22:36, 12.06.2022
Ogłoszenie dodane przez: dariaWasi


Gatunek: pies
ID: 2453
Imię: Wasi
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
WASI to pies średniej wielkości o ciemnym umaszczeniu. To nasz MISIO, który SKRADA SERCE!
Jak już zaufa opiekunowi, to głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną przyjemność, a za drapanie za uszami daje całusy. Jest pogodny, towarzyski do ludzi i innych zwierząt, nie ma w nim agresji. Podaje łapkę, a czasami nawet dwie jak robi swoje sztuczki stając tylko na tylnych łapach. Radosne powitania to skoki wzwyż i maślane oczy. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, reaguje na polecenia. A potem konieczna kąpiel w wanience pełnej wody, taki z niego czyścioszek
Obroża nie stanowi dla niego problemu, pracujemy nad oswojeniem z szelkami. Jazda samochodem sprawdzona, jest spokojny, zaciekawiony widokiem za oknem.
Ten przystojniak ma około 5-6 lat, w schronisku jest niecały rok, niestety nie wiemy co się stało, że stracił dom. W boksie przebywa z sunią, której ustępuje miski, jak na dżentelmena przystoi. Cały czas pozytywnie nas zaskakuje! Polecamy na podwórze, do ogrodu, ale odnajdzie się również w mieszkaniu przy codziennych spacerach.
Podsumowując WASI to całuśny przytulasek, dobry słuchacz, spacerowicz, pływak, skoczek, rajdowiec, przystojniak, czyścioszek, dżentelmen... TYLKO DOMU MU BRAK!!!

płeć: pies
ur. 2015
wielkość: średni
kastracja :
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iwona 504 018 318
wolontariuszka Daria 501 445 885


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: