REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Fiodor, pies, 2 lata wstecz

Fiodor (ID: 2445) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:56, 29.06.2021 | Aktualizacja: 22:38, 05.08.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaFiodor


Gatunek: pies
ID: 2445
Imię: Fiodor
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jak wyglądało dotychczasowe życie Fiodora? Możemy się tylko domyślać i z tych domysłów wynika, że to życie nie było usłane różami, tylko głodem i tułaczką. Szczęście w nieszczęściu, Fiodor pojawił się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, dzięki czemu trafił na właściwych ludzi, którzy zaopiekowali się tym psim smutkiem. A był to prawdziwy smutek Skołtuniony, zakleszczony, wygłodzony, z obrożą z powbijanymi drutami, które mocno poraniły mu szyję... Ale Fiodor wiedział, że teraz albo nigdy! Wiedział do kogo zwrócić się o pomoc, że to już czas na lepsze życie. Dobre dusze przywiozły go do nas, a my przejęliśmy opiekę nad Fiodorem. Kleszcze? Wyciągnięte. Brzuszek? Pełen. Miejscówka do spania? Proszę bardzo! Co mogliśmy, to zrobiliśmy, ale teraz czas na dom, taki z prawdziwego zdarzenia.
Fiodor, w którego żyłach na pewno płynie dużo terrierowej krwi, potrzebuje konsekwentnego opiekuna oraz takiego, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu i rozrywki. To pogodny pies z mnóstwem energii, którą musi gdzieś spożytkować. Na pewno nie jest psem dla ludzi, którzy oczekują, że pies spędzi z nimi cały dzień na kolanach przed telewizorem. Fiodor uwielbia wodę, zabawy i spacery, ale łatwo też się nakręca. Szukamy dla niego aktywnego opiekuna, który pokocha tego radosnego psiaka całym sercem.
Fiodor został zaszczepiony i zachipowany, przed nim jeszcze wizyta u psiego fryzjera

płeć: pies
ur. ok 2019/2020
wielkość: mały/średni
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ewa 518 265 212


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: