REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Cygan, pies, 3 lata wstecz

Cygan (ID: 2444) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 29.06.2021 | Aktualizacja: 21:15, 19.07.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaCygan


Gatunek: pies
ID: 2444
Imię: Cygan
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Czy pies, które całe swoje życie spędził na łańcuchu potrafi jeszcze cieszyć się życiem..? Czy potrafi zaufać człowiekowi...? Wygląda na to, że tak! A na pewno potrafi to nasz Cygan, który mimo dotychczasowego nieciekawego życia ma całkiem pozytywne nastawienie do otaczającego go świata . Jego właściciele zrzekli się go, a pani która go do nas przywiozła dostała po drodze całe mnóstwo buziaków. Cygan chyba wiedział, że teraz może być już tylko lepiej! W końcu ma teraz nawet swój prywatny basen
Cygan to jeszcze młody pies, ma ok. 3 lata, a wiec jeszcze kawał życia przed nim. Ładnie spaceruje, dużo węszy i chętnie zwiedza okolicę. Nie wiemy jeszcze o nim zbyt wiele, ale już wiemy, że to pozytywny psiak, który właśnie rozpoczął drogę do lepszego życia. Mamy nadzieję, że długo u nas nie zabawi i szybko znajdzie odpowiedzialny, kochający dom.
Cygana czeka niebawem pierwsze szczepienie i chipowanie.

płeć: pies
ur. ok. 2018
wielkość: średni/duży
sterylizacja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina: 510 318 643
wolontariuszka Krysia: 693 582 891


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej kundellos.pl/ankieta-adopcyjna . Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: