REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Brita, suka, 10 lat wstecz

Brita (ID: 2431) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:07, 31.05.2021 | Aktualizacja: 23:02, 29.06.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaBrita


Gatunek: pies
ID: 2431
Imię: Brita
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Historia Brity to historia jakich wiele... Przez 8 lat miała dom i swoją panią, ale piękne czasy się skończyły, pani zmarła, a Brita wróciła tam skąd przyszła, czyli do naszego schroniska w dodatku z dużym guzem na łapie... Rodzina nie mogła się nią zająć, więc Brita czeka teraz u nas na swój nowy dom. I wiemy już, że jest cudownym psem! To radosna suczka, która potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Nie jest już młoda, ale zupełnie tego po niej nie widać wtula się i domaga głasków i czułości. Spokojnie spaceruje i widać, że to lubi. Kilka dni temu przeszła operację usunięcia guza, łapka ładnie się goi, Brita będzie jeszcze musiała tylko parę dni pochodzić w niezbyt wygodnym kołnierzu, ale już teraz szukamy dla niej domu, tym razem już na zawsze!
Wiemy, że Brita nie jest najmłodsza i takie psy maja mniejszą szanse na adopcję, ale mamy nadzieję, ze jeszcze kilka pięknych lat życia przed nią. Wierzymy, ze znajdzie się ktoś, komu skradnie serducho

płeć: suczka
ur. ok 2011
wielkość: średnia
kastracja:
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 663 483 861
wolontariuszka Agnieszka 602 581 558


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: