REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Misia, suka, 6 lat wstecz

Misia (ID: 2402) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 09:13, 06.03.2021 | Aktualizacja: 19:31, 29.03.2021
Ogłoszenie dodane przez: annaMisia


Gatunek: pies
ID: 2402
Imię: Misia
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Misia to ok. 6-letnia filigranowa sunia. Mieszkała na wsi, z trojką innych maluchów. Trafiła do nas w lutym. Była strasznie zaniedbana i wychudzona. Teraz Misia jest wysterylizowana, odkleszczona i odrobaczona. Ma oczyszczone ząbki. Jest odkarmiona. Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Misia ma spokojny charakter, jest typowo domowym psiakiem. Ładnie chodzi na smyczy, nie załatwia się w domu, uwielbia spacery tam, gdzie już zna swój teren, przychodzi sama z podwórka na wołanie i ciągle jest głodna, jakby chciała nadrobić złe czasy. Misia chętnie zamieszka w spokojnym domu, chętnie z psim towarzyszem. Misia preferuje kobiety.

Kontakt w sprawie adopcji; Kasia 604-504-349, Daria 501-445-885
(jeśli nie możemy odebrać, prosimy o zostawienie sms zawierający imię psiaka)


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: