REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Budyń, pies, 5 lat wstecz

Budyń (ID: 2401) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:04, 03.03.2021 | Aktualizacja: 08:40, 05.03.2021
Ogłoszenie dodane przez: annaBudyń


Gatunek: pies
ID: 2401
Imię: Budyń
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Na adopcję czeka prawdziwy słodziak BUDYŃ, piękny młody psiak o fantastycznym usposobieniu. Pomóżmy mu szybciutko znaleĹşć dobry dom!

Budyń to ok. 5-cio letni pies, którego przeszłość nie była ciekawa. Jego były właściciel zupełnie się nim nie interesował, pies całe swoje życie spędził przywiązany łańcuchem do budy.

Budyń jest bardzo energiczny i radosny, uwielbia kontakt z człowiekiem. Ładnie radzi sobie na smyczy. Jest łagodny do innych zwierząt, jednak w przypadku posiadania drugiego psa zawsze sugerujemy wcześniejsze zapoznanie. Nie znamy stosunku do kotów i małych dzieci.

Dla Budynia szukamy rodziny z wielkim sercem, która pokocha go i wykorzysta jego potencjał. Szukamy domu aktywnego, chcącego z psem pracować i uczyć go nowych rzeczy.

Wielkość: średni
Wiek: około 5 lat
Płeć: pies
Kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji: Paulina 510-318-643, Krysia 693-582-891
(jeśli nie możemy odebrać, prosimy o zostawienie sms zawierający imię psiaka)


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: