REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Aron, pies, 6 lat wstecz

Aron (ID: 2397) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:24, 10.02.2021 | Aktualizacja: 22:33, 15.03.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaAron


Gatunek: pies
ID: 2397
Imię: Aron
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Aron...brzmi dumnie, prawda? I taki właśnie jest nasz piękny owczarek no, może jest trochę mniej dostojny jak bawi się piłeczką jak szczeniak, ale co by nie mówić jest to piękny zwierz. Ale, ale! Nie o samą urodę tu chodzi. Bo Aron z jakiegoś powodu nie ma domu
Wiemy, że kiedyś nikt o niego nie dbał. Miał przewlekłe i nieleczone zapalenie uszu, co na pewno musiało sprawiać mu ogromny ból. Na szczęście teraz sytuacja jest już opanowana.
Aron ma ok. 6 lat i jest dość dużym owczarkiem, waży 40 kg. Jest pogodny, zaczepia do zabawy, ale trzeba pilnować żeby się za bardzo nie nakręcił, bo wtedy może być odrobinę niedelikatny. Na smyczy trochę ciągnie, ale jest to do opanowania. Myśląc o adopcji trzeba wziąć pod uwagę, że to duży i silny pies!
Aron bardzo Ĺşle znosi zamknięcie, potrzebuje ruchu, zabawy i kontaktu z człowiekiem. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem i ludzie, którzy zabieraliby go na długie spacery. Wiemy, że Aron przebywał wcześniej w domu tymczasowym, gdzie nie dogadał się z psami właścicieli, dlatego jeśli miałby zamieszkać z innym psem konieczne będzie wcześniejsze zapoznanie. Nie znamy jego stosunku do kotów.
Aron jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, teraz czeka na swój nowy, kochający dom!

płeć: pies
ur. ok. 2015
wielkość: duży
kastracja: tak

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata: 663 483 861
wolontariuszka Agnieszka 602 581 558


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: