REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - PEPER, pies, 3 lata wstecz

PEPER (ID: 2394) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:19, 14.01.2021 | Aktualizacja: 23:05, 03.02.2021
Ogłoszenie dodane przez: annaPEPER


Gatunek: pies
ID: 2394
Imię: PEPER
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Peper to mały, uroczy kudłatek. Jego mama mieszkała na wsi i urodziła kilkoro szczeniąt, które błąkały się po okolicy. Część z nich zostało zabranych przez dobrych ludzi a Peper został odłowiony i trafił do schroniska.
W boksie Peper ma swoje ulubione legowisko, skąd obserwuje świat. Daje się miziać, głaskać i widać, jaką mu to sprawia przyjemność. Zaczął nieśmiało wychodzić na spacery, chociaż zdarza się, że na widok obcych ludzi lub zwierząt wpada w popłoch.
W warunkach domowych Peper dużo szybciej otworzy się na świat. Nie pozwól mu dłużej czekać. Szukamy dla Pepera spokojnego, cierpliwego opiekuna i wygodnej kanapy.

Urodzony: ok. 2017
Płeć: pies
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg
Kastracja: tak

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 501 445 885 (jeśli nie możemy odebrać, prosimy o zostawienie sms zawierający imię psiaka)


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: