REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Saba vel Ruda, suka, 6 lat wstecz

Saba vel Ruda (ID: 2387) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 21:38, 01.01.2021 | Aktualizacja: 20:05, 01.02.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaSaba vel Ruda


Gatunek: pies
ID: 2387
Imię: Saba vel Ruda
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
SABA zwana Rudą mieszkała ze swoją panią i psem Murzynem w domu. Była kochana. Niestety ich pani umarła a psy zostały na działce same. Dobra dusza przyjeżdżała do nich co tydzień z daleka żeby nie głodowały. Na miejscu niestety nie znalazł się nikt kto mógłby nasypać im jedzenie czy nalać wody. Nie mogły tam zostać dłużej bez opieki. Trafiły do schroniska w Józefowie. Saba jest spokojna i urocza. W kontakcie z osobą, której nie zna jest nieśmiała ale bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.
Saba w tej chwili mieszka w domu tymczasowym w Warszawie z drugim psem. Jest strasznym pieszczochem! Do zwrócenia uwagi wykorzystuje swoje piękne rude łapki jakby mówiła: człowieku, zajmij się mną! Nie ma problemu z windą, wszystkie potrzeby załatwia na zewnątrz. Uwielbia smaczki, zabawy matą węchową i w miarę spokojne spacerki. Niestety, w trakcie badania okazało się, ze Saba cierpi na zwyrodnienie siatkówki i za jakiś czas straci wzrok póki co widzi całkiem dobrze, może tylko trochę gorzej po zmroku. Wiemy, ze dla wielu ludzi będzie to problem nie do przejścia, co oczywiście rozumiemy, ale może znajdzie się ktoś, kto pokocha Sabę pomimo tego? To nieduża, kochana suczka, która szuka kochającego domu już na zawsze.
Wiemy, że Saba nie akceptuje kotów i szuka domu raczej bez małych dzieci.

płeć: suczka
wiek. 6 lat (ur. 2014)
wielkość: mała/średnia
sterylizacja: tak

Kontakt w sprawie adopcji, wolontariuszki:
Klaudia 512 237 880
Ania 603 762 594

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Klaudia
Tel. 512 237 880


Więcej zdjęć: