REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gary, pies, 4 lata wstecz

Gary (ID: 2382) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:07, 07.12.2020 | Aktualizacja: 22:50, 19.12.2020
Ogłoszenie dodane przez: annaGatunek: pies
ID: 2382
Imię: Gary
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gary to cudowna psina, zapatrzona w człowieka jak w obrazek, kocha wszystko i wszystkich. W stosunku do człowieka bardzo przyjazny, uwielbia pieszczoty i bardzo domaga się kontaktu z człowiekiem.

Nasze cudeńko ma około 4 lat i waży ok 25 kg, ładnie chodzi na smyczy.

Gary bardzo pozytywnie reaguje na osoby dorosłe, dzieci a także psy i koty. Jednak jeśli w domu jest pies, zalecamy wcześniejsze zapoznanie.

Prosimy o pomoc w szybkim znalezieniu domku, bo takie psiaki nie zdarzają się często, a już na pewno nie zasługują na to żeby być w schronie.

płeć: pies
ur. ok. 2016
wielkość: średni/duży
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji: 501 445 885
(jeśli nie możemy odebrać, prosimy o zostawienie sms)


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: