REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Pikuś, pies, 13 lat wstecz

Pikuś (ID: 2380) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:23, 06.12.2020 | Aktualizacja: 21:41, 05.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaPikuś


Gatunek: pies
ID: 2380
Imię: Pikuś
Płeć: piesek
Wiek: 13 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Pikuś jest starszym psem znalezionym w złym stanie w Legionowie. Wymagał pilnej operacji guza. Doszedł już w pełni do siebie i teraz szukamy dla niego domu stałego lub tymczasowego.
Pikuś przebywa w mieszkaniu w bloku w domu tymczasowym, ale najlepiej czuje się na spacerach. Utrzymuje czystość, ale wymaga wyjścia 4-5 razy dziennie, co sygnalizuje. Bez problemu wchodzi na pierwsze piętro po schodach. Umie chodzić na smyczy i grzecznie jeĹşdzi samochodem. Wobec ludzi jest przyjazny, ale nie wylewny. Jest spokojnym pieskiem, rzadko szczeka, nie niszczy. Nie przyjaĹşni się z żadnym psem ale większość z nich toleruje. Gania koty.
Pikuś najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem, ale przy odrobinie pracy prawdopodobnie przyzwyczai się też do mieszkania w bloku z długimi, spokojnymi spacerami.

płeć: pies
ur. ok. 2008
wielkość: mała
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji: Wolontariuszka Ania 603 762 594 Wolontariuszka Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: