REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Enja, suka, 4 lata wstecz

Enja (ID: 2378) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:02, 06.12.2020 | Aktualizacja: 20:15, 21.01.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaEnja


Gatunek: pies
ID: 2378
Imię: Enja
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Enja to około 5 kg suczka. Jest urocza i grzeczna. Bardzo lubi być blisko opiekuna. Najlepiej pod kocem lub kołdrą W domu zachowuje czystość. Ładnie spaceruje na smyczy. Jest to typowy piesek kanapowy, Bardzo lubi się przytulać. Kiedy zostaje w domu sama spokojnie czeka na powrót opiekunki.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie staramy się lepiej ją poznać. Będziemy sprawdzać jak zachowuje się w stosunku do dzieci i zwierząt.

płeć: suczka
ur. 2016
wielkość: mała
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 603 762 594,
wolontariuszka Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następnych kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: