REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kastor (piesek)


Rafi (piesek)


Clyde (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Danzel, pies, 12 lat wstecz

Danzel (ID: 2377) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:47, 06.12.2020 | Aktualizacja: 23:19, 20.06.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaDanzel


Gatunek: pies
ID: 2377
Imię: Danzel
Płeć: piesek
Wiek: 12 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Poczytajcie o DANZELu. Psie, o którym świat miał nie usłyszeć. Bezdomność pochłonęła go, gdy był szczenięciem, jego życie - naznaczyła nieufnością wychowanka schroniska. A jednak ciekawość Danzela pchała go w stronę ludzi. Wolontariuszy, przy których czuł się bezpiecznie. I tak po latach cierpliwego budowania bliskiej relacji Danzel nie tylko zaakceptował dotyk, głaskanie, ale również szelki, smycz i wyruszył na spacery po leśnych alejach.
Czas spędzony z Danzelem to ogromna frajda. Wciąż nieśmiały, a jednak łaknie kontaktu z ludźmi. Chętny do udziału w węchowych zabawach.
Poszukujemy dla niego rodziny cierpliwej i wyrozumiałej. Niewykluczone, że aktywny tryb życia może stać się dla Danzela atrakcyjnym urozmaiceniem
Zrównoważona suczka-rezydentka może być autentycznym wsparciem dla Danzela. A na pewno byłaby jego przewodnikiem po świecie, którego Danzel na razie nie zna.
Zapraszamy do galerii Danzela! To całkiem elegancki jegomość

płeć: pies
ur. 2009
wielkość: duży wśród średnich
kastracja: tak

Kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl SMS 512 309 361


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: