REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Milusia, suka, 2 lata wstecz

Milusia (ID: 2376) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:05, 26.11.2020 | Aktualizacja: 14:11, 30.11.2020
Ogłoszenie dodane przez: annaMilusia


Gatunek: pies
ID: 2376
Imię: Milusia
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Szukamy Milusi domu.
Milusia musiała być kiedyś bita przez jakiegoś mężczyznę W obecnej chwili nie jest w stanie zaakceptować, niektórych mężczyzn. Jednych lubi a w stosunku do innych ze strachu reaguje wrogością Wszystkie kobiety i małe i duże ubóstwia.
Musimy więc szukać jej domku, który będzie gotowy na pracę z nią. Lub po prostu musimy znaleĹşć dom, w którym mężczyzna zaskarbi sobie miłość Milusi Inaczej ta biedna psinka umrze w schronisku.

Milusia to ok 12 kg żywego srebra Niespełna dwuletnia, radośnie skręcona, wdzięczna przytulanka Kocha pieszczoty i wskakuje na kolana, gdy tylko nadarzy się okazja. Bardzo lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy.

Dla nas Milusia to psi ideał z niewielką rysą w życiorysie, którą sprezentował jej człowiek Kto pokocha i podaruje dom Milusi - taki na zawsze.

Kontakt w sprawie adopcji: 501 445 885
(jeśli nie możemy odebrać, prosimy o zostawienie sms zawierający imię psiaka)


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: