REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lawa, suka, 6 lat wstecz

Lawa (ID: 2276) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:53, 02.02.2020 | Aktualizacja: 22:05, 18.07.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaLawa


Gatunek: pies
ID: 2276
Imię: Lawa
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lawa jest miłą sunią średniej wielkości, w wieku średnim. Trafiła pod naszą opiekę z działki, na której właściciel pozostawił kilkanaście psów. Lawa wspaniale odnajduje się w mieszkaniu w bloku. Grzecznie, chociaż wolno chodzi na smyczy (musi obwąchać dokładnie każdy nowy zakamarek trawnika). Perfekcyjnie zachowuje czystość, nie załatwia się w mieszkaniu. Grzecznie zostaje sama 10 godzin, nie szczeka i nie niszczy. Jest łagodna.
Lawa uwielbia znane sobie psy. Na spacerze grzecznie wita się z obcymi (chociaż boi się większych, energicznych psów), natomiast potrafi warknąć na psa gdy ten chce zająć jej posłanie lub miskę (broni zasobów przed psami, nie przed ludĹşmi).
Lawa trafiła do nas z guzami listwy mlecznej. Na szczęście badania nie pokazały przerzutów, guzki zostały usunięte przy okazji kastracji. Mamy wynik histopatologii: guzki nienowotworowe, Lawa jest w pełni zdrową suczką :)
ur. 2014
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880,
wolontariuszka Małgorzata 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: