REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Saba, suka, 11 lat wstecz

Saba (ID: 2270) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:12, 26.01.2020 | Aktualizacja: 22:16, 04.03.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaSaba


Gatunek: pies
ID: 2270
Imię: Saba
Płeć: suczka
Wiek: 11 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Saba jest cudowną, spokojną psią staruszką z ogromnymi pokładami miłości. Szuka domu na zawsze, w którym dostanie dużo spacerów, czułości i czasu na drzemki. Kocha ludzi i jest najszczęśliwsza, gdy znane osoby poświęcają jej uwagę. Jest bardzo delikatna w kontaktach i nie boi się dzieci, może zamieszkać w domu z dziećmi. Lubi też większość innych psów, ale czasem denerwuje się, gdy są zbyt natarczywe w kontakcie - może zamieszkać z psami po wcześniejszym pozytywnym zapoznaniu.
Niestety Saba nie akceptuje kotów, goni je przy każdej okazji. Saba uwielbia relaks w domu. Kładzie się na stopach, jest świetną kompanką do odpoczynku po długim dniu. Zachowuje perfekcyjną czystość w mieszaniu, załatwia się tylko na zewnątrz i nie niszczy. Grzecznie zostaje sama w domu. Wszystko, czego potrzebuje Saba to rodzina, która da jej opiekę, a ona zostanie ich najlepszą przyjaciółką do końca swoich dni. Może to właśnie Wy?
Zapraszamy do kontaktu i spotkania z Sabą. Saba to wspaniały pies. Każdy kto ma z nią kontakt to potwierdza. Jest spokojna, łagodna i przyjazna. Jednocześnie energiczna i pogodna. Przeżyła już wiele. Została zabrana z fatalnych warunków. Przez wiele lat mieszkała z czterema psami w ciasnym boksie na opuszczonej działce. Jedzenie dostawali raz na kilka dni. Nie byli wypuszczani z boksu. Tygodniami byli sami pozbawieni kontaktów z człowiekiem. Pomimo tak złych doświadczeń Saba nadal ufa ludziom.
płeć: suczka
ur. 2009
wielkość: duża
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 603 762 594,
wolontariuszka Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: