REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Draka, suka, 7 lat wstecz

Draka (ID: 2265) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:52, 22.01.2020 | Aktualizacja: 15:11, 14.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaDraka


Gatunek: pies
ID: 2265
Imię: Draka
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Draka to około 7-letnia sunia. Jest średniej wielkości, biała w czarne kropki i łaty, w typie wyżła. Została znaleziona na łąkach pod Warszawą w grudniu 2019 roku. W schronisku na początku czuła się bardzo zalękniona, siedziała drżąca i skulona w najdalszym kącie budy. Pod wpływem kontaktu z wolontariuszami stopniowo zaczęła się otwierać i obecnie chętnie chodzi na spacery, wącha i tropi, jest pozytywnie zainteresowana psami, które mija, ale po powrocie ze spaceru szybko ucieka do budy z podkulonym ogonkiem.
W Drace nie ma agresji, zdarzało się, że była brana na ręce, np. w celu wyjścia na spacer, i zachowywała się bardzo spokojnie. Można ją dotykać i głaskać, ale w jej oczach nadał widać strach i niepokój. Drace bardzo potrzebny jest dom, w którym poczułaby się bezpiecznie i spokojnie. Sądząc z postępów, jakie zrobiła w krótkim czasie kilku tygodni, w domu powinna szybko się rozluĹşnić i poczuć radość życia.
ur. 2013
wielkość: średnia/duża
kastracja: bd
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Dorota 506 711 157,
wolontariuszka Daria 501 445 885


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: