REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pola, suka, 1 rok wstecz

Pola (ID: 2230) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:31, 18.11.2019 | Aktualizacja: 22:39, 21.01.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaPola


Gatunek: pies
ID: 2230
Imię: Pola
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pola, prawie Briard, z cudownie sterczącymi uszkami, ma rok i ten rok spędziła od szczeniaka przy budzie przypięta krótkim łańcuchem. Nie zaznała w życiu wiele dobrego, więc teraz ze zdziwieniem patrzy, ile schroniskowych cioć i wujków przychodzi ją pogłaskać, przytulić, dać smakołyk i zapełnić dobrym jedzeniem chudy brzuszek. Bo jest zachudzona, wystają jej żebra i kości biodrowe. Mimo iż do tej pory była traktowana jak wiele innych wiejskich psów, lgnie do ludzi, daje się brać na ręce. Patrzy na nas swoimi mądrymi oczkami z zaciekawieniem, bo chyba nie spodziewała się, że ludzie to takie fajne istoty. Nie dość, że wezmą na spacer, to jeszcze o jakimś psim SPA opowiadają, żeby wymyć brudki i rozczesać kołtunki.
Pola w schronisku w Józefowie znalazła tymczasowe schronienie, tu ma swój boks, ocieplaną budę i dużo kocyków i kołderek, więc w końcu nie marznie. No ale schronisko to nie dom. Została już "zaopiekowana" lekarsko, ma wszystkie szczepienia. Prosimy dla niej o dom, ale tylko taki najlepszy.
płeć: suka
ur. ok 2018
wielkość: średnia
kastracja : wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Katarzyna 603 656 400
wolontariuszka Barbara 501 622 313


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym umownie terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: