REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Borys, pies, 4 lata wstecz

Borys (ID: 2225) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 17:28, 11.11.2019 | Aktualizacja: 15:46, 05.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaBorys


Gatunek: pies
ID: 2225
Imię: Borys
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Borys 4 letni, potrzebujący i łaknący towarzystwa, porządny twardziel. Jego wielkie oczy zdradzają ciężki los, ale postawa i niepowstrzymany ogon pokazują targające nim uczucia. Mając do wyboru zabawę i głaski wraz z tuleniem, zawsze wybierze to drugie. Lubi ganiać i bawić się wszystkim co dostanie.
Będzie idealnym towarzyszem zarówno dla osoby aktywnej jak i takiej bardziej kanapowej. W zabawie potrafi czasem złapać za rękę, jednak jest delikatny, jak pies mieszkający całe życie w domu. Borys zasługuje na wszystko co człowiek może mu dać. Jesienią Borys zrobił nam niespodziankę i ubrany w szelki wyszedł dzielnie na swój pierwszy spacer do lasu.
Nie możemy go polecić jako towarzysza małych dzieci, gdyż jego gwałtowna radość może je wystraszyć lub przypadkowo potrącić. Dajcie mu szansę, a na pewno będzie wdzięcznym i kochanym towarzyszem.
płeć: pies
ur. ok. 2015
wielkość: średnia
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 504 878 068


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: