REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Clyde (piesek)


Rafi (piesek)


Kastor (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Harry, pies, 8 lat wstecz

Harry (ID: 2197) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:33, 13.10.2019 | Aktualizacja: 23:25, 05.11.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaHarry


Gatunek: pies
ID: 2197
Imię: Harry
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
HARRY w typie AST
Człowiek! Człowiek! To najważniejsze w życiu Harrego. Za miźnięcie ręką, podrapanie za uchem, pozwolenie, by położył swój spory łeb na jego kolanach - Harry oddałby wszystko. Mimo że człowiek, którego Harry tak kocha, zawiódł go najbardziej. Jego dotychczasowy "opiekun" zapakował starego, zaniedbanego, niepotrzebnego już psa, do samochodu, podjechał pod schronisko i wepchnął nic nie rozumiejące zwierzę za bramę. A potem z piskiem opon odjechał.
Nie wiemy, ile Harry ma lat, na pewno jest już starszym panem. Trafił na Strużańską w stanie skrajnego wychudzenia, ledwo stał na łapach. Dziś nabrał "boczków" i sił, dzięki czemu dziarsko chodzi na spacery. Na smyczy zachowuje się wzorowo, nie ciągnie. Zachowuje czystość. Nie potrzebuje dużo ruchu. Tylko miłości i obecności człowieka. Czy ktoś mu to da?
płeć: pies
ur. 2011
wielkość: duży
kastracja: bd
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 603 656 400

wolontariuszka Katarzyna 691 537 446


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym umownie terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: