REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mała vel Lisa, suka, 1 rok wstecz

Mała vel Lisa (ID: 212) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 17:20, 15.03.2012 | Aktualizacja: 16:28, 01.04.2012
Ogłoszenie dodane przez: olgaMała vel Lisa


Gatunek: pies
ID: 212
Imię: Mała vel Lisa
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bardzo przyjazna, grzeczna, posłuszna, młoda. Do adopcji bez zastrzeżeń


Inne:
MAŁA vel LISA - młoda, ok. roczna suczka. W schronisku od kimarca 2012. Przyjazna, ufna, lgnąca do człowieka. Oto co o niej pisze Jagoda (wolontariusz):

"Kiedy patrzyłam na nią w boksie, była kolejną czarną sunią w schronisku. Ale ...wszystko się zmieniło kiedy zapięłyśmy ją w szelki i ruszyłyśmy w drogę. Nigdy nie spotkałam takiego psa. Spacery z nią to sama przyjemność, idziesz - ona idzie równo z Tobą, biegniesz - ona dotrzymuję Ci kroku, stoisz - ona stoi obok i grzecznie czeka. Przy tym uśmiech nie schodził jej z pyska przez cały spacer, jej radość jest zaraĹşliwa!!! Po wyczesaniu pokazała nam swoje piękno, zachwycałyśmy się nią, a w boksie wyglądała tak przeciętnie, na spacerze wyszło z niej wszystko co najlepsze!!! Kochani pomóżmy znaleĹşć jej kochającego właściciela, który da jej tyle miłości na ile zasługuje, a uwierzcie mi, że zasługuje na duuuużo miłości. Lisa jest cudowną suczką, spokojną, cudownie chodzi na smyczy i w kontakcie z człowiekiem pokazuję cały swój urok!"

Mała vel Lisa będzie do wydania po zabiegu sterylizacji. Ale już teraz zapraszamy do odwiedzenia Lisy w schronisku. Znajdziecie ją w boksie z psem - Elvisem, w sektorze zwanym kwarantanną.


Kontakt w sprawie adopcji:
Dyrektor Schroniska: 694-642-098
Pracownik Schroniska p. Wanda: 784-621-707
Więcej zdjęć: