REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Tarzan, pies, 11 lat wstecz

Tarzan (ID: 2099) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:33, 04.04.2019 | Aktualizacja: 22:03, 10.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaTarzan


Gatunek: pies
ID: 2099
Imię: Tarzan
Płeć: piesek
Wiek: 11 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jakie to szczęście móc żyć wśród zrozumienia, szacunku i w poczuciu bezpieczeństwa! Nie każdy je ma.
Tarzan dopiero uczy się cieszyć takim szczęściem. Wychowany w schronisku, dzisiaj już senior na nowo uczy się żyć! Każdego dnia robi kolejne postępy Coraz lepiej też czuje się w warunkach domowych. Zachowuje czystość. Na spacery chodzi regularnie. Po schodach i na drugie piętro wszedł na własnych łapach! I powolutku coraz chętniej przyjmuje dotyk, głaskanie. Ba! Wydaje się, że czasem sam tego szuka
Gdyby tylko miał swój dom stały, moglibyśmy i my cieszyć się beztrosko. Niestety! Szczęście Tarzana jest tymczasowe jak tymczasowy jest ten wyjątkowy dom, w którym aktualnie przebywa. Tymczasowi Opiekunowie zdecydowali się ofiarować Tarzanowi konieczną domową opiekę pooperacyjną, ponieważ ta była bezwzględnym warunkiem usunięcia guza jamy brzusznej Tarzana. Dziś już guz usunięty! Szwy zdjęte. Rana ładnie się goi! Pacjent bardzo powoli dochodzi do siebie. Niestety wciąż jest bezdomny. Czas nagli! Już dawno wykorzystaliśmy podarowane dwa tygodnie w dotychczasowym DT. Dlatego tak niezwykle ważne jest teraz znalezienie dla niego domu stałego! Ewentualnie tymczasowego ale długoterminowego.
A telefony milczą.
Tarzan bardzo potrzebuje opiekuna cierpliwego, spokojnego i pełnego zrozumienia dla lękliwego wychowanka schroniska. Potrzebuje kogoś, kto podaruje mu bezpieczny dom. Zrozumie jego lęki i pozwoli mu w pełni zaufać człowiekowi. Najprawdopodobniej zrównoważona i społeczna suczka rezydentka może być dla Tarzanka najlepszą nauczycielką i wsparciem.
Oby bursztynowo-miodowe oczy Tarzana nie zniknęły ponownie w mroku schroniskowej budy... Oby nie ocknęły się w jego oczach strach i niepewność. Oby Tarzan nie musiał wrócić do schroniskowego boksu, gdzie czekają na niego jego lęki i samotność.

chcesz pomóc Tarzanowi?
skontaktuj się z wolontariuszami:
Basią - 501 587 293
Agnieszką - 504 720 956, dziemidko@wp.pl
Olą - 605 336 010
Dorotą - dorotabujwid@wp.pl, SMS 512 309 361
Więcej zdjęć: