REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pimpuś, pies, 4 miesiące wstecz

Pimpuś (ID: 2098) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:09, 01.04.2019 | Aktualizacja: 20:22, 16.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaPimpuś


Gatunek: pies
ID: 2098
Imię: Pimpuś
Płeć: piesek
Wiek: 4 miesiące

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pimpuś jest pieskiem około 4-miesięcznym, będzie raczej średniej wielkości gdy dorośnie (ok. 20 kg). Został znaleziony błąkający się, nie znamy jego przeszłości. Jest bardzo energiczny i wesoły, uwielbia bieganie, zabawki i szaleństwa z ludĹşmi (prawdopodobnie też z innymi psami).
Podczas zabawy dość mocno gryzie po rękach mlecznymi zębami ostrymi jak szpilki, nie ma wyczucia - nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Jest rozbrykany, ciekawski i nie do końca ułożony, najchętniej wszedłby na wszystkie meble i obwąchał każdy kącik mieszkania.
W sytuacjach stresowych panikuje - bardzo nie spodobała mu się wizyta u weterynarza - ale sądzimy, że trochę stabilizacji i pewności siebie i poradzi sobie z akceptacją nowych bodĹşców. Pimpuś nieĹşle znosi jazdę samochodem, nie wymiotuje. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony i zaczipowany. Polecamy go do domu już z pewnym doświadczeniem w opiece nad psami lub z chęcią uczęszczania na szkolenia - maluch ma potencjał na cudownego psa, ale jeszcze trochę musi się nauczyć.
Zainteresowanych prosimy o ankietę:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
512 237 880, 608 315 461
Więcej zdjęć: