REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Buba, suka, 8 lat wstecz

Buba (ID: 2086) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:39, 24.03.2019 | Aktualizacja: 22:47, 05.05.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaBuba


Gatunek: pies
ID: 2086
Imię: Buba
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
BUBA trafiła do naszego schroniska w 2017 r. Od razu zorientowaliśmy się, że nie miała łatwego życia stąd na początku naszej znajomości była nieufna. Podobno zanim do nas przyjechała oszczeniła się a jej szczeniaki straciły życie na ruchliwej drodze, kiedy sunia pewnego dnia również uległa wypadkowi wówczas udało ją się odłowić i zawieść do lecznicy, z której trafiła do nas. Prawdopodobnie nigdy nie miała prawdziwego domu.
Z czasem Buba zaczęła otwierać się w swoich kontaktach z człowiekiem, robiła małe, nieśmiałe kroczki. Teraz Buba nie ma już problemu z założeniem szelek, dzielnie spaceruje po lesie i widać, że spacery sprawiają jej przyjemność, bo bardzo chętnie wychodzi z wolontariuszem poza teren schroniska.
Buba żyje w zgodnie z innymi psami i suniami, nie znamy jej stosunku do kotów, ale ze względu na jej spokojne usposobienie nie podejrzewamy, żeby miała z nimi jakiś problem.
Szukamy dla Buby spokojnego domu, może być z innym psem rezydentem.
płeć: sunia
ur. ok 2011
wielkość: mała
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: