REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Ever, pies, 3 lata wstecz

Ever (ID: 2085) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 18.03.2019 | Aktualizacja: 21:00, 08.12.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaEver


Gatunek: pies
ID: 2085
Imię: Ever
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ever trafił do naszego schroniska w połowie lutego tego roku. Z wyglądu, a przede wszystkim z charakteru przypomina niemieckiego teriera myśliwskiego: zawzięty, lubi dominować, wymaga dużo ruchu i zainteresowania, zadziorny do innych psów, a z kolei do ludzi przyjacielski.
Evera rozpiera energia , zawsze cieszy się na widok wolontariusza zabierającego go na spacer do lasu. Przez pierwszy odcinek drogi daje on wyraz swojej ekscytacji wyjściem z boksu i spacerem łapiąc za smycz i przeciągając się z osobą go prowadzącą. Kiedy emocje już opadną Ever zaczyna interesować się lasem i ładnie spaceruje.
Wydaje nam się, że powinien być w domu jedynakiem, może nie dogadać się z innym psem. Nie znamy jego stosunku do kotów, ale z racji domieszki krwi myśliwskiej może nie polubić kotów.
Evera polecamy osobie o bardzo aktywnym stylu życia i znającym choć trochę specyfikę terierów.

W czerwcu Ever został adoptowany, jednak po miesiącu wrócił z powrotem do schroniska – nowi opiekunowie nie poradzili sobie z charakternym terierem. Dlatego osoby zainteresowane adopcją prosimy o przemyślaną decyzję, gdyż chcemy psu zaoszczędzić traumy związanej z powrotem do schroniskowego boksu.
płeć: pies
ur. ok. 2015
wielkość: mały
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariusz Artur 660 808 405
Wolontariuszka Małgorzata 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: