REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Rysiek, pies, 5 miesięcy wstecz

Rysiek (ID: 2084) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:13, 16.03.2019 | Aktualizacja: 22:03, 04.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaRysiek


Gatunek: pies
ID: 2084
Imię: Rysiek
Płeć: piesek
Wiek: 5 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Rysiek jest pieskiem 5-miesięcznym, niskopodłogowym. Trafił do domu tymczasowego w Legionowie będąc małym szczeniakiem, niestety do tej pory nie znalazł domu. Rysio jest psem lękowym, ale bez agresji. Niepokój wyraża obszczekiwaniem i chowaniem się. Jest w trakcie pracy z behawiorystą, są już widoczne pierwsze efekty więc jesteśmy dobrej myśli. Rysiek uczy się chodzenia na smyczy, na razie ciągnie ale zdecydowanie spacery sprawiają mu przyjemność. Podczas nieobecności opiekunów zdarza mu się załatwić w domu, ale kiedy ma taką możliwość załatwia potrzeby na zewnątrz. Mieszka w domu ze starszymi dziećmi i dobrze na nie reaguje, natomiast nie polecamy go do domu z małymi lub bardzo energicznymi dziećmi, które mogłyby wywołać w nim lęk.
Psiak w pierwszych kontaktach z nieznanymi psami jest ostrożny, natomiast gdy już zna jakiegoś psa, jest on dla niego dużym wsparciem. Najlepiej odnalazłby się w domu z ułożonym, spokojnym psim kompanem, który pozytywnie wpłynąłby na jego zachowanie.
Na codzień Rysiek nie jest bardzo zabawowy ani energiczny. Jest typem kanapowca, lubi położyć się przy człowieku na kanapie i przyjmować głaskanie.
Pies jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany. Przebywa w domu tymczasowym w Legionowie pod Warszawą. Szukamy dla Ryśka dobrego, świadomego domu. Na pewno okaże się wspaniałym kompanem.
Zainteresowanych prosimy o ankietę:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Kontakt:
603 762 594, 512 237 880
Więcej zdjęć: