REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Migdał, pies, 3 lata wstecz

Migdał (ID: 2078) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:32, 24.02.2019 | Aktualizacja: 23:05, 01.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaMigdał


Gatunek: pies
ID: 2078
Imię: Migdał
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Migdał to bardzo wesoły, przyjazny pies. Ma bardzo ładne umaszczenie sierści. To młody psiak około 3-4 letni. Bardzo zabiega o kontakt z człowiekiem, zaczepia do zabawy łapką gdy chce zwrócić na siebie uwagę szczeka. Obecnie mieszka z sunią, która jest dla niego ogromnym wsparciem w odnalezieniu się w rzeczywistości schroniskowej. Migał już kilka razy był na spacerze i widać ze spacery zaczynają sprawiać mu przyjemność. Już nie biega bez celu jak początkowo lecz ładnie idzie obok koleżanki węszy i zwiedza las. Migdał spotkane nieznane sobie psy obszczekuje swoim donośnym głosem ale nie widać w nim agresywnych zachowań.
Jesteśmy na etapie poznawania tego sympatycznego psiaka. Migdał nie nadaje się na psa stróżującego potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna, który pozwoli Migdałowi aktywnie spędzać czas na długich spacerach
płeć: pies
ur. 2016
wielkość: średnia
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 691 537 446
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: