REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sonia, suka, 6 miesięcy wstecz

Sonia (ID: 2071) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:28, 09.02.2019 | Aktualizacja: 20:57, 04.03.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaSonia


Gatunek: pies
ID: 2071
Imię: Sonia
Płeć: suczka
Wiek: 6 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Sonia to suczka, która przyjechała ze wsi pod Ostrołęką. Urodzona prawdopodobnie w sierpniu 2018 roku. Pierwsze cztery miesiące życia spędziła na ulicy, jej matka została zastrzelona. Obecnie Sonia ma 6 miesięcy i waży 19 kg, więc będzie dużym psem. Można w jej wyglądzie i charakterze znaleĹşć geny ras północnych. W związku z tym, że dzieciństwa nie spędzała z matką widoczne są małe braki socjalizacyjne. Odczuwa lęk przed obcymi ludĹşmi, ale nad tym cały czas pracujemy.
Poza tym jest bardzo odważną, aktywną, wesołą sunią. Bardzo chętnie się bawi, trenuje nowe komendy, spaceruje, a nawet towarzyszy w bieganiu.
Utrzymuje czystość w domu i jest nauczona chodzenia na smyczy. Sonia dogaduje się bardzo dobrze z innymi psami, stosunek do kotów i innych zwierząt nie jest znany. Pięknie podróżuje autem.
Sonia jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Nie jest typem kanapowego przytulasa i oczekuje od przewodnika dużo ruchu, zabawy i treningu. W chwili obecnej jest karmiona karmą Royal Canin Hypoallergenic, to jedyna karma, która jej nie uczula.
Poszukujemy dla niej domu aktywnego, który jest w stanie poświęcić jej czas na socjalizację i treningi. Zainteresowanych adopcją prosimy o ankietę:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
504 000 505, 512 237 880
Więcej zdjęć: