REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Amik, pies, 10 lat wstecz

Amik (ID: 2043) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:39, 03.01.2019 | Aktualizacja: 21:02, 02.12.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaAmik


Gatunek: pies
ID: 2043
Imię: Amik
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Amik jest przepiękny! Kremowy, dostojny, zgrabny. To jeden z najładniejszych psów w całym schronisku. Do schroniska trafił tuż po urodzeniu. Na początku trzymał się z dala od człowieka, jednak po pewnym czasie ciekawość i łakomstwo wzięło górę i Amiś zaczął podchodzić do wyciągniętej ręki i zjadać ukrytego w niej smakołyka. To prawdziwy wulkan energii. Niestety jednak aktualnie jedynym sposobem na jej spożytkowanie jest zabawa z psiakami z sąsiedniego boksu, oraz zadania, które wolontariusze zapewniają mu w ramach socjalizacji. Amik nie wychodzi na spacery, ale po opuszczeniu boksu bardzo chętnie podejmuje gonitwy za biegnącym wolontariuszem. Widać, że psiak dobrze się przy tym bawi. Amik pozwala na delikatny dotyk, panicznie boi się smyczy i obroży.
Szukamy dla Amika domu z ogrodem, gdzie nie będzie musiał chodzić na smyczy, cierpliwych i spokojnych ludzi, którzy będą kontynuować pracę nad zaufaniem.
płeć: pies
ur. 2009
wielkość: średni/duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania - 698 307 526, clio255@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: