REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Tiger, pies, 2 lata wstecz

Tiger (ID: 2036) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:24, 28.12.2018 | Aktualizacja: 20:12, 30.01.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaTiger


Gatunek: pies
ID: 2036
Imię: Tiger
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tiger trafił do naszego schroniska w listopadzie 2018 r. Ma ok półtora roku. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi Mieszka sam w boksie, bo na razie sprawdzamy jego nastawienie do innych psów. Zaobserwowaliśmy, że na zbliżające się do jego boku psy szczeka, natomiast na spacerach jest wyraĹşnie zainteresowany psami, które mija. Tiger uwielbia spacery, skacze ze szczęścia na widok smyczy i bez problemu daje sobie założyć szelki.
Zna kilka komend np. siad! i widać, że jest bardzo pojętnym psem. Swoim wyglądem budzi respekt Jest bardzo silny dzięki masywnej budowie ciała.
Potrzebuje odpowiedzialnego domu, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny, ale i ze względu na specyfikę rasy konsekwentnie prowadzony.
płeć: pies
ur. ok. 2017
wielkość: średnia
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Barbara 501 587 293


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: