REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Drops (piesek)


Jumbo (piesek)


Giga (suczka)


Opel (piesek)


Mleczko (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Milka, suka, 3 lata wstecz

Milka (ID: 2035) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:35, 25.12.2018 | Aktualizacja: 17:09, 10.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaMilka


Gatunek: pies
ID: 2035
Imię: Milka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Milka to młoda, mała (10 kg) sunia o pięknie stojących uszach.
Do schroniska trafiła jesienią 2018 roku razem ze swoją siostrą Rudzią, która miała więcej szczęścia i już mieszka ze swoją nową rodziną. Milka miała kiedyś kochający dom i właściciela, który niestety odszedł. Pobyt w schronisku nie wpływa na nią pozytywnie, więc pilnie szukamy domu. Oprócz pięknie stojących uszu, Milka ma cudowne oczy, które z nadzieją wypatrują rodziny.
Z nieśmiałością podchodzi do człowieka, więc nad jej zaufaniem należy trochę popracować. Szukamy dla Milki domu cierpliwego, gotowego na kontynuację pracy z psem wycofanym. Milka dogaduje się z innymi psami ale nie znamy jej stosunku do kotów i innych zwierząt.
Daria 501445885


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: