REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Suzi, suka, 1 rok wstecz

Suzi (ID: 2010) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:55, 11.11.2018 | Aktualizacja: 22:57, 02.12.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaSuzi


Gatunek: pies
ID: 2010
Imię: Suzi
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Suzi trafiła do naszego schroniska w paĹşdzierniku 2018 r. wraz ze swoją siostrą Bieluszką. Dziewczyny w pierwszych dniach wystraszone sytuacją w jakiej się znalazły, w ciągu kliku dni się rozkręciły i już dzielnie spacerują po lesie. Kiedy wolontariusz odwiedza je w boksie od razu pchają się na kolana. Ponieważ siostry zrobiły się o siebie zazdrosne siedzą teraz w oddzielnych boksach, ale obie w sektorze C. Suzi odnalazła się w towarzystwie kolegi Gryzaka. Polecamy ją do domu albo bez innych psów, ewentualnie dogadała by się tylko z samcem.
Suzi wygląda trochę jak mini czekoladowy labrador, ale raczej niskopodłogowy.
płeć: suczka
ur. ok. 2017
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
Bieluszka trafiła do naszego schroniska w paĹşdzierniku 2018 r. wraz ze swoją siostrą Suzi. Dziewczyny w pierwszych dniach wystraszone sytuacją w jakiej się znalazły, w ciągu kliku dni się rozkręciły i już dzielnie spacerują po lesie. Kiedy wolontariusz odwiedza je w boksie od razu pchają się na kolana. Ponieważ siostry zrobiły się o siebie zazdrosne siedzą teraz w oddzielnych boksach, ale obie w sektorze C.
płeć: suczka
ur. ok. 2017
wielkość: średnia
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
Wolontariuszka Barbara 501 587 293

Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
opis wkrótce


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: