REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Spajki, pies, 13 lat wstecz

Spajki (ID: 1998) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 21:24, 07.10.2018 | Aktualizacja: 11:16, 08.05.2023
Ogłoszenie dodane przez: dariaSpajki


Gatunek: pies
ID: 1998
Imię: Spajki
Płeć: piesek
Wiek: 13 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
SPAJKI - po prostu fajny pies!

"Jest super do ludzi, dzieci, suczek, nawet i królika nie zjadł." "mega-przyjacielski" "bardzo kochany" "to jest super pies" Takie o SPAJKu krążą opinie wśród ludzi, który mieli przyjemność poznać go :) Spajki choć nie jest już młody, to nadal ma duszę młodziaka :) Lubi aktywnie spędzać czas. I zawsze ma dla człowieka porcję radości :) Gdy mieszkał w schronisku, lubił wizyty wolontariuszy. A my lubiliśmy odwiedzać SPAJKA :) Tęsknił za ludĹşmi i zabawą. Uwielbiał spacery. Kipiał pozytywną energią. Po prostu fajny pies!
Ale schronisko to nie jest bezpieczny dom ... pewnego dnia, na początku 2012 roku znaleĹşliśmy Spajka z rozległą raną. Akcja była natychmiastowa. Samochód, lecznica, pierwsza pomoc i ... szybka decyzja: Spajki nie wraca do boksu! Od tego dnia Spajki mieszka w hotelu...
Ale WCIĄŻ JEST BEZDOMNY :((( Bezdomny pies z blizną.
Po swoich przejściach w schronisku ma problem w relacjach z samcami. Ale wiele samców miewa. Przy misce jest zdecydowanie asertywny ... PrzyjaĹşń ze Spajkim może więc wymagać pewnej pracy. Ale czyż ten piękny kundel nie jest tego wart!? Naszym zdaniem - jak najbardziej! SPAJKI ZASŁUGUJE NA DOBRY DOM.
kontakt: Aneta 517 129 200
Dorota dorotabujwid@wp.pl lub SMS - 512 309 361
płeć: pies
ur. 2007/08??
wielkość: duży


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: