REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kajtek, pies, 1 rok wstecz

Kajtek (ID: 1991) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:07, 21.09.2018 | Aktualizacja: 20:12, 07.12.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaKajtek


Gatunek: pies
ID: 1991
Imię: Kajtek
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Młody, ok. roczny pies poszukuje domu. Porzucony pod schroniskiem. Zdezorientowany i wystraszony, ale nadal pełen nadziei i zaufania do człowieka. Był bardzo lękliwy. Na chwilę obecną bardzo lgnie do człowieka, pokochał głaskanie i drapanie za uchem. Piesek jest grzeczny, z dnia na dzień weselszy. Dobrze dogaduje się z innymi psami, chociaż na chwilę obecną nie wiadomo jak będzie je traktował w życiu dorosłym. Potrzebuje kochającego domu i dobrego wychowania. Jest wesoły, silny i zdrowy, niestety trochę wychudzony.
Nie umie się bawić, bo nigdy nie miał okazji się nauczyć, ale nadal ma w sobie szczenięcą energię, która trzeba mu pomóc okiełznać. Jest w tracie nauki chodzenia na smyczy, bardzo szybko się uczy. Okazuje wdzięczność za każdy gest dobroci, który się mu okaże.
Nie pozwólmy mu zmarnować życia w schronisku, ponieważ zasługuje na cala miłość tego świata.
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 504 878 068


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: