REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Fredzia (suczka)


Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pędzel, pies, 1 rok wstecz

Pędzel (ID: 1990) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 17.09.2018 | Aktualizacja: 20:58, 12.10.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaPędzel


Gatunek: pies
ID: 1990
Imię: Pędzel
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pędzel to młody psiak. Ĺťywiołowy i wesoły. Ale również lękliwy i wyjątkowo ostrożny podczas spotkań z nieznajomymi osobami. Potrzebuje trochę czasu i pozytywnych doświadczeń z nieznajomym zanim mu zaufa. Za to, gdy już kogoś obdarzy zaufaniem, to wita go całym swoim jestestwem w radosnych podskokach. Ma mnóstwo niespożytej energii. Na razie sam wymyśla sposoby jej wykorzystania.
Bardzo potrzebuje więc odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni Pędzlowi socjalizację, sporo pozytywnych wyzwań, które pozwolą psiakowi rozładować energię i pokonać jego lęki.
Lubi chodzić na spacery. Wydaje się, że Pędzel nie miał dotychczas dobrego kontaktu z innymi psami. Na ich widok reaguje lękiem i awersją. Ale i na to można znaleĹşć rozwiązanie. Wystarczy wiedzieć albo dowiedzieć się jak. Nie znamy jego relacji z dziećmi. Pędzel potrzebuje dobrego domu i mądrego opiekuna, który będzie z nim pracował i nauczy go szczerej radości życia. On zasługuje na najlepszy dom.
płeć: pies
ur. ok 2017
wielkość: średni
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 691 537 446


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty: przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: